Anjelskí partneri
Naša firma verí, že mať dobré produkty nestačí. Je dôležité vedieť sa podeliť a dobro šíriť ďalej. Projekt Dobrého anjela sme veľmi radi podporili, lebo je za ním pekná myšlienka a cieľ zlepšiť život deťom a rodinám, ktoré to naozaj potrebujú.
Ing. Viliam Matušek, marketingový riaditeľ
Jeden z najdôležitejších cieľov každej súkromnej spoločnosti je vytvárať finančný profit, ale rovnako si myslím, že je potrebné vytvárať aj charitatívny rozmer spoločnosti. Projekt Dobrý anjel nám pomáha napĺňať aj tento cieľ.
Ing. Peter Močko, riaditeľ a.s.
Na Projekte Anjelský sa nám mimoriadne páčila myšlienka, ktorá jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom šíri spolupatričnosť medzi ľuďmi, a zároveň nám všetkým dáva možnosť pomôcť už pri bežnom nákupe. Naše firemné motto hovorí, že Podravka je spoločnosť so srdcom, preto sme ho s radosťou vložili aj do tohto projektu.
Ing. Miroslav Rybár, generálny riaditeľ
S chutným Tatranským anjelským krémom chceme vstúpiť do krehkého sveta rodín v ťažkej životnej situácii a prepojiť tak ich svet so svetom zdravých. Pevne veríme, že sa stane súčasťou každodenného života nás všetkých a že finančná podpora spojená s jeho kúpou, ešte umocní dobré pocity pri jeho konzumácii.
Ing. Ľubomír Valčuha, generálny riaditeľ
Herba Drug s.r.o. je slovenská rodinná firma. Svoje produkty vyrábame na Slovensku a záleží nám na obyvateľoch našej krajiny, preto sme s radosťou prijali možnosť pomôcť tým, ktorí to potrebujú.
Ing. Ivan Milý, konateľ
Výrobky Radoma už tradične prinášajú radosť celým rodinám. Sme úspešná slovenská značka a uvedomujeme si svoju spoločenskú zodpovednosť. Aj preto je pre nás cťou podieľať sa na projekte, ktorý transparentným spôsobom pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkých životných situáciách.
Ing. Michal Britvík, generálny riaditeľ spoločnosti Ryba Žilina, spol. s r.o.
Projekt Anjelský podporujeme preto, že my v Radio Services sa snažíme s našimi partnermi vytvárať dlhodobý vzťah. To je aj dôvod prečo s Dobrým anjelom spolupracujeme dlhodobo a podporujeme jeho charitatívne aktivity.
Ing. Denis Roman, sales director
Sledujte nás na Facebooku